0212 255 67 28
HAKKIMIZDA
Kaliteyi ve insan sağlığını ön planda tutan Gülen Sınai Gazlar her türlü sınai ve özel gazların satışını gerçekleştirmektedir. Gülen Sınai Gazlar Kaliteli ürünleri gelişmiş servis ağı ile en hızlı şekilde müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir. Kalite ve üstün hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş olan Gülen sınai gazlar uzman tedarikçi firmalar tarafından hijyeni ön planda tutarak üretilen geniş bir ürün skalasını müşterilerine sunmaktadır.
 
Vizyonumuz & Misyonumuz
Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için kaliteli ürünleri gelişmiş servis ağımız ile en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmaktır.
 
Kalite Politikamız
Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.
 
Sosyal Sorumluluk
Sürdürülebilir büyüme ile birlikte paydaşlarımıza, çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek işletme amacımızdır. Bu çerçeve içinde sorumluluklarımız hızla ilerleyen, etkinliği her gün artarak iş ahlakımızın önemli ve ayrılmaz bir parçası haline gelmektedir.
 
Paydaşlarımız;
Çalışanlara karşı sorumluluk,
Müşterilere (tüketicilere) yönelik sorumluluk,
Hissedarlara yönelik sorumluluk,
Doğaya ve çevreye karşı sorumluluk,
Devlete karşı sorumluluk,
Tedarikçilere karşı sorumluluk,
Rakiplere yönelik sorumluluk,
Topluma karşı sorumluluk
Şeklindedir.